Výlet do ZOO a plavba parníkem

18. července 2013 v 16:21 | Petra |  Rodinné fotky atp.
V úterý jsme podnikli tradiční letní výlet do ZOO v Praze spolu se strejdou Hrudkou a tetou Markétou. Lidí, co chtěli podpořit po záplavách obnovu zahrady, bylo ten den 5 tisíc a museli se vejít jen na horní polovinu zahrady, takže dost těsno, navíc vedro. Ale zážitky nezapomenutelné, dovádějící slůňátka, pózující žirafí modelka atp.

Zpět jsme podnikli cestu po Vltavě parníkem, opravdu překrásné výhledy.


Den to byl opravdu náročný, do Prahy rychlíkem Konopiště, hromadnou dopravou, ve vedru po ZOO a ve finále štreku od zahrady k parníku (to jsem fakt nevěděla, kde to tam staví:) Z Roztyl autobusem jsme jeli už fakt v posledním tažení a doma jsme zalehli a hned usli. Opět jsem si do krav nadávala, proč tahnu dva těžké skleněné objektivy, ale na "parníku" se celkem širokáč hodil;-)


Maličká pózující žirafka stála fotografům jak velký mrkající plyšák.


Nejvíc se Jasmíně líbily suchozemské velké želvy. Okamžitě, jak je viděla, volala nadšeně "Jé, ty se mi líbí, tu si vezmu domů". Když jsme pak odcházeli ze ZOO, začala nás organizovat, že se musíme vrátit, že jsme tam zapomněli želvu...
Marně jsem ji přesvědčovala, že by se jí nevešla do postýlky...


Malé slůňátko bylo roztomilé a hravé. Cákalo se chobotem v jezírku a dělalo blbiny. Jak jsou všechna mláďata celé zvířecí říše stejná:)


Cesta zpět parníkem s vychlazeným pivem:)
"Böhmův most" ...

Trocha fyziky na zdymadlech.


Karlův most zespoda:)


Pražský kýč:)Tančící dům.


Plavba parníkem trvala asi 1,5 hodiny, trochu prodleva byla na druhém zdymadle za Karlovým mostem, kde jsme čekali celkem dlouho a pak jsme jeli najednou 4 lodě + pramička, což bylo celkem zajímavé, co se všechno vejde do "jednoho kanálu":-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A-lexa A-lexa | 18. července 2013 v 20:19 | Reagovat

Péťo, náááádherné fotečky. Nejlepší je ta, jak Jasmí soustředěně pozoruje vychlazené pivo. :-D

2 Indybuk Indybuk | 19. července 2013 v 17:22 | Reagovat

parádní výlet, i když opravdu trošku náročný v tom pařáku, umím si představit.ten kýč s balónem v pozadí je krásný:)))modelka se supr bekovkou taky..to je koupené nebo šité? a zvířátka k sežrání:))

3 Caramilla Caramilla | 19. července 2013 v 17:50 | Reagovat

[2]: Bekovka je koupená na MMB ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama