Špulka

17. září 2014 v 18:50 | Petra |  Rodinné fotky atp.
V úterý jsme konečně vzali babičku na zdejší krásnou krejčovskou rozhlednu Špulka. V zapadajícím slunci byla opravdu nádherná...

Na vázání na záda jsem zkoušela skoro všechny své šátky a nakonec jsem skončila u svého prastarého Vatanai, nejlépe se v něm nosí a nejlépe se váže:-)

Úvaz: Dvojitý hammock (videonávod od Vonzi)Tradičně s muchomůrkou.


Lovení ryb.

Kouzlíme prince...


... tak nic ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KatkaF KatkaF | 17. září 2014 v 21:49 | Reagovat

Máš toho Kryštofa tak krásně navázanýho - já ať dělám, co dělám, Toni do hammocku tak hezky nedostanu.

2 Caramilla Caramilla | 17. září 2014 v 21:56 | Reagovat

[1]: Káťo, chce to trpělivost, já jsem se ho učila vázat už s Mínou, jí bylo zhruba jako Toni a celkem nám to šlo dobře. Ale s Kryštůfkem naopak docela bojuji, jak je maličkej a má krátké nožičky, tak se mi někdy špatně dosahuje polohy M a správného postavení kyčlí, navíc o natahne nožičky, aby se jakoby ještě vyvýšil a vše je v háji. Ale jak usne a kecne si, tak je uvázaný ideálně. Právě jsem zjistila, že s menším dítětem se ten hammock lépe váže s tenoučkým šátkem, což ten Vatanai je ;-)

3 KatkaF KatkaF | 18. září 2014 v 21:21 | Reagovat

Mám tenoulinkej Hoppediz leicht i silnější Little Frosh Sunny Agate a v obou je to stejně blbě, to bude rukama. Nemám tu trpělivost a žížala taky ne, ajk neuvážu napoprvé, začne skákat a dovádět a je to v kýblu. Ach jo, budem se to učit dál, bez šátku nepřežiju.

4 krtek krtek | 19. září 2014 v 7:41 | Reagovat

[2]:já si právě vždycky říkám jak mám dosáhnout ideálního "M" když se dítko propne. dělají to obě holky. no nakonec se tam nějak usadí ale je to tak skoro pokaždý, i v úvazu na břicho. já teda na záda si zatím sama uvázat netroufnu, potřebuju aby stál manžel za mnou a dělal že to mimino drží :-D  on ji sice fakticky nedrží, má ze mě srandu že ji podpírá jedním prstem ap. ale já si bez něj prostě netroufám. mimochodem Mína má nááádhernou sukýnku:-)

5 Caramilla Caramilla | 19. září 2014 v 8:36 | Reagovat

[4]: No, to asi nejde, to by člověk ty nohy musel tak zaškrtit, že by sebe zaškrtil taky:) Ideální poloha M s maličkám 6m dítětem na zádech mi taky často nejde, ale on se tam pak "propadne" a je to OK. Ale myslím, že základ je ten, aby dítěti nevysely nohy dolů.
Takto s tou asistencí jsem vázala, když bylo Kryštofovi asi 4m, ale teď už hezky drží tělíčko a má 8kg. Vážu ale zásadně před zrcadlem nebo sklem auta. Jistím ho šátkem a jsem předkloněná, on se v šátku nevrtí, že by vysloveně se soukal ven, tak mi podle mě vypadnout nemůže. Já mám výhodu, že jsem to natrénovala s Mínou, když jí bylo asi 8m, takže úvaz v ruce už mám.

[3]: Káťo a ve kterém "kroku" máš problém, že se ti to napoprvé nepovede? Nebo v čem je problém? A co Vojta, nenechal by se navázat, že by sis to na něm zkusila? Nebo chceš půjčit Kryštofa? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama