Rozárka se strejdou a další momentky

5. září 2016 v 19:48 | Petra |  Rodinné fotky atp.
Rozárka se svým strejdou Lukášem "z Německa":-)

Mohla by to být reklama na otcovství;-)

S tetou Aťkou a reklama na mou sukni:)S Jasmínkou u Sázavy, v overálku od tety Aťky.


S babičkou Věrou, chybí jí tam dva vnoučci, Jonášek a Tobiášek.Stupátko Cybex nám jde i ke GT3, což jsme nadšení, kočárek se stupátkem projeli i kořenovou cestu ze Senohrab k Sázavě. Když jsem stupátko kupovala ještě před porodem, tak polovina lidí okolo mě zrazovalo, že to bude zbytečné, že bude sám chodit, že ho to na tom nebude bavit a bude stupátko sabotovat. Druhá polovina naopak chválila, že bez stupátka by nedali ani ránu. Naštěstí Kryštof na stupátku jezdí rád a dost to šetří čas, například, když člověk odpoledne spěchá na koupání k řece, aby tam byl ještě za sluníčka. Ve městě mi zatím chce chodit pěšky a stupátko máme na poslední metry do kopce domů, ale jinak jezdí rád, hlavně s tátou:) Cestou od Sázavy jela na stupátku i Mína, Šimon a Matouš, postupně, ne najednou:-DA jedna letní pohodovka - Matouš na kamenné hrázi v Sázavě "chytá ryby" (našel vlasec a hrál si s ním hodinu).


Resty na blogu doplněny, dneska Rozárka měla "svůj den" a chtěla být stále u mě, bez ní ani ránu, blogování je jedna z mála restovních činnostíc, co se dá dělat i s miminkem na klíně nebo v šátku. Večer, než přišel domů manžel, tak jsem měla na klíně dlouhou dobu ty děti dvě:)

Na dobrou noc dvě nekvalitní selfie z mobilu pro dokreslení atmosféry:)Asi si ukroutíte hlavu, abyste přišli na to, kde kdo co má:) Rozárka je v šátku Vatanai a dopitá káva na stole byla bez kofeinu:-D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | E-mail | 6. září 2016 v 7:43 | Reagovat

Peti, plně Vas chápu. Naše druhá princezna má období " nebu spat" a v noci k ní vstávám asi 8 x.
Ale hned jak jsem viděla tu sukni tak mi blesklo, že je od Vas. Moc krasna!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama