Komentáře

1 Dagmar Dagmar | E-mail | 20. ledna 2017 v 6:48 | Reagovat

Kouzelné fotečky. :-) To by jeden neřekl, co ty děti všechno pochytí... :-D D.

2 Caramilla Caramilla | 20. ledna 2017 v 7:53 | Reagovat

[1]: No, přesně:) Jsou našim zrcadlem v dobrém i v tom zlém. Alespoň si člověk takto uvědomí, jak velkou má zodpovědnost tím, že dává dětem vzory...

3 Hraboška Hraboška | 20. ledna 2017 v 8:26 | Reagovat

Úžasný :-)
Ano, děti tohle vnímají naprosto přesně. Snažím se je třeba vést k tomu, aby neměly vykrámováno půl pokojíčku, ale vždy jen jeden dva druhy hraček, prostě že když jsou roztahané panenky, tak než si vyndají puzzle, tak by měly panenky uklidit atd. (mají malý pokojíček, tak pak není kam šlápnout) A onehdy mi ty čtyřletá se zdviženým prstem domlouvala, že když chci vytáhnout další nádobí, mám to špinavé nejdřív umýt... To bylo jak facka :-). Musím se nad sebou asi zamyslet, jaké vzory vlastně předávám.

4 Caramilla Caramilla | 20. ledna 2017 v 8:49 | Reagovat

[3]: :-)
Právě proto, že u nás pořádek není, tak jsem na tuto výchovu rezignovala, nakolik s ní souhlasím:-) Stejně tak na naklizený Jasmíny stůl, na tom našem je totiž taky neustále bordel - dva notebooky, faktury moje i manžela, kapesníky, hrnky, co dětem od ruky upadne a většinou se tu válí ještě i foťák:) Musí každý večer uklidit pokojíček celý, ale stůl uklízíme jen občas. Já právě taky spíš uklízím jednou denně, takže děti to mají taky tak. Já si říkám, že je to naše volba, zda chceme uklízet neustále a průběžně drobně a nebo pak najednou pořádně, já taky radši uklidim pak večer kuchyň z gruntu vč. nádobí od snídaně, než neustále přes celý den uklízet průběžně:)
A myslím si, že je jedno jak je pokojíček velký, protože vždy se v něm člověk přerazí, naše děti nemají úplně maličký pokojíček, ale chodit se tam často nedá taky, bohužel je průchozí - na přebalovák s malou, na záchod... takže neustále... ale prý je to zdravé učit se vyhýbat bordelu na zemi, na chůzi, klenbu nohy, svaly na noze, postřeh.. :-D

5 Hraboška Hraboška | 20. ledna 2017 v 9:20 | Reagovat

[4]: Jo, to jediné mě s tím bordelem smiřuje, že když šlapou po miliónu oblečků na panenky a mezitím se válí figurky z kinder vajíčka, že aspoň potrénují nohy :-D :-D.
Zkoušela jsem oba způsoby uklízení, jak průběžně, tak najednou večer. Na lepší pocit celý den je lepší to průběžné, lépe to vypadá, líp se tu "dýchá". Ale je potřeba docela sebekázeň a tu právě moc nemám. Takže to většinou dopadne na ten velký úklid večer. Jenže jak už jsou děti unavené, tak to často bývá v dost mrzuté náladě, leckdy s křikem :-(. A ke kuchyni se pak kolikrát ani nedostanu, když odpadnu při uspávání dětí nebo když si mě intenzivně žádá nejmladší, takže třeba ta hromada nádobí zůstane do rána a to mě fakt štve. Budu muset najít něco mezi tím, nějaký funkční systém, od narození Josefínky se v tom nějak plácám a ne a ne se ustálit. Ale ono to nějak půjde :-).

6 Caramilla Caramilla | 20. ledna 2017 v 9:43 | Reagovat

[5]: Určitě lépe vypadá průběžné uklízení, ale já na to právě nemám vůbec povahu, kapacitu, energii. Sebekázeň umím mít výbornou, ale jen v tom, na co dávám prioritu. A moje priorita je žít, ne uklízet :-D Takže když chci trochu pracovat, trochu cvičit, trochu se zdravě stravovat a být trochu dobrá máma, uklízení je až za tím a mám na to v režimu vyhrazenou dobu, kdy manžel čte dětem pohádku a modlí se s nimi. Střídáme se, jeden má kuchyň a druhý má děti. Pokojíček uklízíme vždy s nimi, jinak to vůbec nešlo (bez toho křiku, resp. křičeli jsme a stejně to nešlo). Jeden má Rozárku, druhý s nimi uklízí. Děláme uklízecí hry, hledačky a tak. Děti to docela baví a je u toho sranda. Už  jsem rezignovala na skautskou výchovu, zjistila jsem, že když dětem s uklízením pomůžu a nebo z toho udělám zábavnou hru, tak je to rychlé, bez nervů a člověk se u toho zasměje, jde spát s pocitem, že to byl hezký den a ne, že zase byl hnusný večer na děti, protože si neuklízely.
Teď čtu knihu Rodiče v akci, a tam je model, že rodiče nemají dělat vůbec nic za děti a děti se mají vychovávat přirozenými důsledky, tzn. pokojíček neuklízí nikdo do doby, než děti přijdou na to, že to pro ně je nevýhodné, protože nikdy nemůžou nic najít. Na naše děti tohle vůbec, ale vůbec nefungovalo, resp. na Jasmínu, už jsem to kdysi taky zkoušela :-D

7 Adéla Adéla | E-mail | 20. ledna 2017 v 9:49 | Reagovat

Holky, jak vůbec zvládáte dělat úklid se třema dětma, já to nedávám se dvěma. Už jsem uvažovala nad nějakou paní na úklid, občas na takové ty věci, co prostě fakt nedělám, nemám kdy - žaluzie, okna, kachličky.Já udělám vždy jen to nejnutnější. Mám ráda pořádek, ne tedy sterilno,někdy mě ten náš bordel pěkně deptá, manžel má dar, že to nevidí :) Ale zase je mi líto peněz za placení úklidu a nějak mi to přijde i takové divné, měla bych to zvládnout sama. Ale nějaké kamarádky to praktikují.
Ohledně vzorů, přesně, zlobím se, že má malá neustále zabordelený stolek a kuchyňku, no ale když se kouknu na náš stůl a kuchyň, ani se jí nedivím, má to okoukané :) Stůl je u nás taky imrvere zaskládaný, noťasy, hrnky...

8 Hraboška Hraboška | 20. ledna 2017 v 9:55 | Reagovat

Tak pro mě taky není uklízení vůbec prioritou, jenže jsem si za poslední měsíce u sebe vypozorovala, že jak je tu fakt binec (a jen rozházené hračky tím nemyslím), tak mi to nedělá dobře, jsem protivná a to se pak negativně odráží na všem ostatním, co by mělo mít před úklidem přednost.
Taky jsme už dávno přišli na to, že je potřeba se s dětmi do úklidu aktivně zapojit, pomáhat jim, nenechat to jen na nich. To prostě opravdu nefunguje :-D.
U nás je trošku nevýhoda, že nemůžu počítat s pevným režimem a manželovým zapojením do domácích činností, protože jeho pracovní doba je velmi nepravidelná (strojvedoucí), takže někdy je doma celý den, jindy odejde dřív, než my vstaneme a vrátí se akorát na uspávání dětí, jindy odejde před večeří a vrací se ráno a pak odvádí aspoň nejstarší do školky. Jako když doma je, tak s dětmi pomáhá hodně a to jde hned všechno líp, jen jsou prostě dny či večery, kdy jsem na všechno a všechny sama :-). A když se pak stane, že holky nemají svůj den a řvou kvůli něčemu všechny tři, tak to je prostě na palici :-D. Ale ani tak bych neměnila a jsem šťastná, i navzdory všudypřítomnému nepořádku a chaosu, který mě štve :-).

9 Hraboška Hraboška | 20. ledna 2017 v 9:58 | Reagovat

[7]: Jo, přesně! Taky to tak mám, že přece postarat se o svou domácnost bych měla zvládat sama. Je mi i blbé, když mi třeba tchýně nebo mamka během hlídání dětí zamete nebo umyje nádobí, je mi tak nějak stydno. Přitom ony mi to nijak nepředhazují a nevyčítají, že tu nemám naklizeno.

10 Caramilla Caramilla | 20. ledna 2017 v 12:55 | Reagovat

[7]: Já spíš právě nezvládám:-D Každý den uklidím kuchyň a část stolu, kde jíme, tu část, kde leží faktury a PC, tak nechávám žít vlastním životem:-D A dětem pokojíček a to je celé. Peru, když přetéká koš nebo nejsou čisté pleny. Mytí oken ani nemluvím, mám jich doma totiž tolik, že je to demotivující, než domyju, jsou ta první zase špinavá. Běžný úklid zvládám, když se nic extra neděje, takové to vyluxovat vytřít, ale jen jednou týdně, hodilo by se častěji, děti drobí, ale jsem ráda, že občas drobky zametu a víc neřeším. Důkladnější úklid děláme fakt jen občas, naštěstí prach u nás utírá manžel.
O paní na úklid jsem taky uvažovala, ale ač jsem bordelář, tak bych podle mě uklízela 3 dny, než by měla přijít, asi by si člověk musel zvyknout. Já totiž i na hotelu, když má přijít dopoledne pokojová služba, tak uklízím, aby si nemyslela, že jsme prasata :-D
Jinak nestelu, protože jsem zastánce, že peřiny mají větrat :-D Do ložnice chodíme jen spát, takže tam se jen vyleze a to většinou tam ještě spí nějaké dítě, pak hoří snídaně, oblékání, vykydat bobky, a než bych se k tomu dostala, tak už by tam zase nějaké dítě šlo spát (teď když je mínus 10 tam spí obě přes den, furt tam někdo spí). A dětem taky nestelu, šplhat se po palandách jen pro dobrý pocit, že máme ustláno, to prostě není můj styl. Děti mají v tomto ohledu u nás špatné vzory, ale máme je rádi a kdykoliv je možnost, tak je chováme a mazlíme a to je víc než stlaní... :-D

[8]: To s tím režimem manžela je nepříjemné. Manžel není doma večer tak 1x za týden a je to vždy náročné, ale zase když vím, že jsem sama, tak neprokrastinuju a hezky si vše sama zorganizuju, když doma je, tak si jeden o druhém myslíme, že to udělá on a pak nestíháme děti uložit včas :-D
Jinak když je krize, nemám den, není mi dobře nebo se třeba vrátíme z návštěvy či lyžování, tak pokojíček prostě neuklidíme a řekneme jen heslo "cestička" - to se nohama rozehrnou hračky nalevo a napravo tak, aby se tam po tmě dalo projít na WC :-D  :-D  :-D

11 Lamalou Lamalou | 20. ledna 2017 v 17:12 | Reagovat

Já teď zkouším uklízet podle Flylady (česká verze dle http://www.terapiedomova.cz) a musím říct, že to má něco do sebe. Zatím jsem teda na začátku. Ale po té, co jsem si na základě inspirace od Caramilly:-) přerovnala všechno oblečení do šuplíků "na stojáka" začínám postupně zavádět pořádek i do ostatních věcí. A to že jsem natrefila na terapiidomova se mi více než hodilo. Třeba někoho tady taky osloví :-)

12 Hraboška Hraboška | 20. ledna 2017 v 21:17 | Reagovat

[10]: Heslo "cestička" se mi líbí :-D. Taky už na to několikrát došlo, jen to zatím nemáme pojmenované :-D.
Palandu taky nestelu, vždycky jen peřinu z té spodní hodím nahoru, dole hodím přes postel deku, aby se nelezlo po prostěradle, a hotovo. Ložnici někdy stelu, někdy ne (dost záleží na tom, jestli tam třeba manžel nespí po noční nebo před noční :-D ).
A mazlení je samozřejmě důležitější než stlaní :-). Třeba když jsem se po 10 dnech vrátila s malou z nemocnice, bylo mi i druhý den tak nějak jedno, že si na gauči mám sotva kam sednout, že jsou všude koše s vypraným suchým prádlem (to manžel zvládne sám, ale poskládat už ne)... hlavně že jsme zase všichni spolu :-)

[11]: Fly Lady a Terapii domova znám, teoreticky to mám namakané dobře, pokulhává jen praxe :-D.

13 Caramilla Caramilla | 20. ledna 2017 v 22:06 | Reagovat

[11]: Díky za odkaz ;-) Něco z toho jsem před Vánoci i praktikovala (intuitivně), určitě je to super, pokud se to v praxi daří, já to bohužel nemám jako prioritu, kdybych místo cvičení dala uklízení, měla bych asi uklizeno víc a i tomu plánu bych se věnovala, ale nejsem schopná dělat takhle systematicky více věcí najednou, práce + cvičení mě u těch 3 dětí nějak vytěžují :-P Ale určitě jedno bude líp a více času.
Pravda je, že když tu je uklizeno, tak se cítím lépe (jednak se mi to líbí, jednak mi je lehčeji, jednak mě nestresuje, že je tu bordel a budu ho muset uklidit a jednak mám pocit, že jsem neselhala jako žena v domácnosti), ale na druhou stranu mě pak frustruje, že tu uklizeno je asi tak 15 minut?... :-P A jestli něco nemám ráda, tak je to marná práce :-D

14 Caramilla Caramilla | 20. ledna 2017 v 22:08 | Reagovat

[12]: Jasně, jednou nám na tom uklizeném gauči v tom naklizeném pokoji bez drobků a poblitých plen všude kolem, bez autíček pod nohama, bez nalepených křupkek, rozsypaných oříšků a vylitých šťáv bude samotným hrozně smutno a budeme vzpomínat se slzou v oku na ten bordel a děti na klíně :-D (A tomuhle manžel říká "kyselé hrozny") :-D

15 Lamalou Lamalou | 21. ledna 2017 v 14:42 | Reagovat

No právě, ono se v tom pořádku pak tak nějak líp žije.... já jsem založením spíš bordelář, tak uvidíme, jak dlouho mi "terapie" vydrží :-D
jinak si myslím, že je i důležitý naučit děti udržovat pořádek, protože to pak pro ně bude lehčí v životě. Ale někdy je to teda boj. Zvlášť když to člověk tak nějak nemá v krvi. Navíc je  pro mě někdy jednodušší uklidit to sama, než to chtít po nich... Mám teda holky o kousek větší (10, 8 a 2) tak už po těch větších občas něco můžu chtít. A uklízeli jsme vždycky společně a jsou myslím docela dobře naučené, že než vytáhnou novou hračku ty roztahané uklidí. I když se jim někdy nechce :-D a taky mi to ještě nevrátily,  i když ta prostřední je dost "radílek" :-D
Za sebe si myslím, že důležitý je mazlení i uklízení. Ale udržet tu rovnováhu... No stejně to uvidíme, až za pár let, jak se nám to všechno povedlo. a já věřím, že to dopadne dobře :-D  :-D  :-D

16 Lamalou Lamalou | 21. ledna 2017 v 14:47 | Reagovat

jinak moc díky za tenhle web!!! Ráda sem chodím a inspiruju se. Taky bych chtěla víc cvičit a šít... ale prostě si na to nějak neumím najít čas.

17 Lamalou Lamalou | 21. ledna 2017 v 14:47 | Reagovat

Kryštůfek je teda šikulka :-)

18 Market Market | 25. ledna 2017 v 14:13 | Reagovat

Jak uz tu nekdo psal, me neporadek cucha nervy, takze uklizeno mam vecer a pred navstevou. Holky jsou nauceny poklidit si hracky nez jdou spat (samozrejme jim to musim pripomenout) a pak kdyz zahlasim, ze jdu vytirat. Zaklad je nemit moc veci a ty co clovek ma musi mit kazda sve misto, nejlepe v nepruhledne skrini. Pak se uklizi snadno, nejhorsi jsou takove ty hromadky veci, ktere "nikam nepatri", tak ty nemam. Zadne stojici oleje, koreni, mene casto pouzivane spotrebice na lince... Myslim, ze uklizim podobne dlouho jako ti co maji doma chaos, akorat oni srovnavaji velky chaos na mensi a ja to co vznikne za den na uklizeno. Nejdulezitejsi je udelat ten uklizeny zaklad - to je i princip flying lady. Jinak ja uklidim nadobi nez se mi za 2 min ohreje jidlo, uklidim linku po snidani nez holky dosnidaji. Poklidim kuchyn a obyvak nez chlap deti ulozi. Umyvadlo v koupelne prejedu rukou s mydlem, kdyz si myju ruce, zabere to tak 10 vterin a kdyz se to udela denne, tak ho vlastne nikdy nemusim drhnout. Co nezvladam je zehleni, poskladam vsechno co se da nosit bez zehleni a hromadi se mi manzelovy kosile a trika do prace... Ale treba nestelu, okna myju nahodile vzdy ta nejspinavejsi kdyz me to napadne, protoze umyt cely barak najednou by byla sichta na pul dne. Uklid mi urcite nezbira cas, ktery bych mela stravit jinak, kdybych mela byt na sebe prisnejsi, zakazala bych si sjizdet stranky o siti :-D .

19 CarolynCah CarolynCah | E-mail | 4. srpna 2017 v 16:11 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

20 Dol33larBabe Dol33larBabe | E-mail | 12. srpna 2017 v 20:29 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#qT0N08p7du>
<img>http://0.00000007.ru/3#xsRGQv2uer</img>
</a>
------------------------
Стабильно огромное количество socks и proxy серверов онлайн
в данный момент: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Утаить или сменить свой IP можно 2-мя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные расценки на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что надо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#q9Vn0FADrK>Vip proxy</a>
__________
анонимный прокси +в яндексе
роскомзазор обход блокировки biz
прокси карта купить
купить хорошие прокси

21 GeorgeCyday GeorgeCyday | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 8:59 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>обучение млм бизнесу, сетевой бизнес алианы устиненко</a>

22 MariaSof MariaSof | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 10:44 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут интим-товары

Один из самых востребованных методов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться стимуляции особо чувствительных зон. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своему партнеру. Это укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены эрекционные кольца, наручники, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы обязательно сможете отыскать то, что понравится вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

23 BbnvKakibe BbnvKakibe | E-mail | Web | 21. září 2017 v 0:31 | Reagovat

same day payday loans - http://paydayvax.org/
payday loan online no credit check <a href="http://paydayvax.org/">online payday loans</a> ’

24 Fvezxgrowl Fvezxgrowl | E-mail | Web | 21. září 2017 v 7:34 | Reagovat

apply for payday loan online - http://personalacrb.org/
debt <a href=http://personalacrb.org/>quick personal loans</a> ’

25 BbecisowLy BbecisowLy | E-mail | Web | 22. září 2017 v 3:29 | Reagovat

capital finance one payday loan
<a href="http://paydayvax.org/">payday loans online</a>
cash loan advance
<a href="http://paydayvax.org/">payday loans</a> ’

26 BlopEscats BlopEscats | E-mail | Web | 22. září 2017 v 9:44 | Reagovat

quick cash payday loans
<a href="http://loansvtna.org/">fast payday loans</a>
axcess payday loans
<a href=http://loansvtna.org/>pay day loan</a> ’

27 Fvvsengede Fvvsengede | E-mail | Web | 23. září 2017 v 3:19 | Reagovat

cialis in canada
<a href="http://cialisoanzb.com/">cheap cialis</a>
cialis without prescription
<a href="http://cialisoanzb.com/">online cialis</a> ’

28 LdvPeebra LdvPeebra | E-mail | Web | 25. září 2017 v 2:38 | Reagovat

viagra side effects
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
viagra brand 100 mg 4 pill
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

29 Lewfhnibre Lewfhnibre | E-mail | Web | 25. září 2017 v 20:21 | Reagovat

free viagra samples
<a href="https://viagrawasdc.com/">generic viagra</a>
non prescription viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a> ’

30 BbnhAnitty BbnhAnitty | E-mail | Web | 26. září 2017 v 3:21 | Reagovat

order cheap viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">buy viagra</a>
buy viagra without prescription
<a href=http://viagrakjkmn.com/>viagra online</a> ’

31 AzsvPeebra AzsvPeebra | E-mail | Web | 26. září 2017 v 3:33 | Reagovat

viagra stories
<a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a>
brand viagra medicine
<a href=http://viagraonszb.com/>viagra</a> ’

32 Lvvdactips Lvvdactips | E-mail | Web | 27. září 2017 v 7:19 | Reagovat

sample viagra - https://viagraciom.com
viagra soft gel tabs <a href=https://viagraciom.com>buy viagra</a> ’

33 Avito321Mazy Avito321Mazy | E-mail | 28. září 2017 v 16:01 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как могут заблокировать аккаунты на авито
авито кошелек скачать бесплатно
как перевести деньги авито
аккаунт с переадресацией авито
блокируются аккаунты на авито

34 FvteEscats FvteEscats | E-mail | Web | 30. září 2017 v 20:30 | Reagovat

online payday loans no credit check
<a href="https://loansonlinevaec.org">fast payday loan</a>
myaffiliateprogram
<a href=https://loansonlinevaec.org>online payday loans</a> ’

35 FwjjEscats FwjjEscats | E-mail | Web | 3. října 2017 v 23:28 | Reagovat

payday day loans
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans online</a>
online check advance
<a href=https://paydayllae.com/>pay day loans</a> ’

36 Dol77lartano Dol77lartano | E-mail | 14. října 2017 v 15:19 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

37 HaroldHic HaroldHic | E-mail | Web | 22. října 2017 v 11:21 | Reagovat

Write My Essay For Me - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write Essay For Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an essay writing help.

<a href="https://essayerudite.com/write-essay-for-me/" />Write Essay For Me</a>

Write My Essay For Me - https://essayerudite.com/write-essay-for-me/

38 Ldbgarivag Ldbgarivag | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 6:24 | Reagovat

payday loans today - https://cashcevth.com
debt consolidation loan <a href=https://cashcevth.com>pay day loan</a> ’

39 Kdbccfgrowl Kdbccfgrowl | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 6:25 | Reagovat

apr payday loans http://paydayloansonlinenow.us.com/
student loan forgiveness <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>personal loans</a>

40 Kdsnfgrowl Kdsnfgrowl | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 22:59 | Reagovat

cash advance payday loan https://24hrspaydayloans.com/
bad credit personal loan <a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loan</a>

41 Jthasvteenia Jthasvteenia | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 17:04 | Reagovat

quick loans bad credit
<a href="https://installmentloannbbm.com/">online payday loans</a>
payday cash loan
<a href=https://installmentloannbbm.com/>best payday loans</a>

42 Jmfvteenia Jmfvteenia | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 1:25 | Reagovat

payday loan for
<a href="https://paydayaazt.org/">best payday loans</a>
payday cash advance loan
<a href=https://paydayaazt.org/>payday loans no credit check</a>

43 Fbdteenia Fbdteenia | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 15:49 | Reagovat

bad credit loan payday loans payday lender bad credit loan
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">bad credit payday loans</a>
payday loans bad credit
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>pay day loans</a>

44 EVtoptoky EVtoptoky | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 15:55 | Reagovat

viagra online without prescription
<a href=http://viagraocns.com/>how does viagra work</a>
buy real viagra online
<a href="http://viagraocns.com/">discount viagra</a>

45 Mdvxdeall Mdvxdeall | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 15:01 | Reagovat

where can you buy viagra
<a href="http://viagracnar.com/">canadian pharmacy viagra</a>
viagra australia
<a href="http://viagracnar.com/">viagra generic</a> ’

46 Fndengede Fndengede | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 22:02 | Reagovat

cialis brand online
<a href="http://haycialis.com/"></a>
cialis professional canada fda
<a href="http://haycialis.com/">cialis canada</a> ’

47 GbvThible GbvThible | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 3:43 | Reagovat

low dose cialis daily
<a href="http://veucialis.com/">cialis cheap</a>
generic cialis from canada
<a href=http://veucialis.com/>cialis online pharmacy</a> ’

48 Vecteenia Vecteenia | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 1:08 | Reagovat

bad credit consolidation loans
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loans</a>
payday loan in texas
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>loans payday</a>

49 LssdvdAnitty LssdvdAnitty | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 0:14 | Reagovat

viagra online uk
http://viasergeneric.com/
viagra before and after pictures
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra price</a> OK’

50 Mbedtrearly Mbedtrearly | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 13:28 | Reagovat

viagra australia
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra sale</a>
brand generic viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy viagra online</a> ok’

51 gmail sign up gmail sign up | E-mail | Web | 2. února 2018 v 11:08 | Reagovat

This is truly a decent and instructive, containing all data furthermore greatly affects the new innovation

52 LdvArelus LdvArelus | E-mail | Web | 10. února 2018 v 19:29 | Reagovat

OK’
<a href="http://vigrageneic.com/">generic viagra online</a>
viagra professional
http://vigrageneic.com/ - online viagra

53 GanylyncKl GanylyncKl | E-mail | Web | 13. února 2018 v 22:53 | Reagovat

using viagra is side effects
<a href=http://viagrapid.com/>online viagra</a>
where to buy viagra gold coast
<a href="http://viagrapid.com/">viagra online discount</a>
vanliga biverkningar av viagra

54 Gbctierb Gbctierb | E-mail | Web | 19. února 2018 v 3:37 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">payday loans online</a>
bad credit payday loan lenders <a href="https://loanonline.us.org/">payday loan online</a>
OK’

55 Ltvgrowl Ltvgrowl | E-mail | Web | 21. února 2018 v 12:23 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
instant online payday loans bad credit <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>payday loans online</a>

56 Brcengede Brcengede | E-mail | Web | 22. února 2018 v 5:01 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisonlineoansx.com/"></a>
non prescription cialis
<a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis generic</a> OK’

57 GrdPiest GrdPiest | E-mail | Web | 22. února 2018 v 22:09 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">cialis</a>
cialis pills cost
<a href=http://buycialisomskc.com/>cialis online</a> OK’

58 DvsRhila DvsRhila | E-mail | Web | 27. února 2018 v 23:17 | Reagovat

online viagra name brand
<a href=http://cheaperectilepills.com/>erectile pills</a>
generic viagra from india
<a href="http://cheaperectilepills.com/">erectile dysfunction</a> OK’

59 FvvRhila FvvRhila | E-mail | Web | 3. března 2018 v 2:21 | Reagovat

viagra over the counter
<a href=http://buyerectionpills.com/>otc erectile pills</a>
brand viagra without prescription
<a href="http://buyerectionpills.com/">cheap erectile pills</a> OK’

60 fzpdlye fzpdlye | E-mail | Web | 6. března 2018 v 6:08 | Reagovat

By way of the power of drug lessen programs, we can offer you outstanding discounts off of representative important http://viagrasamples.us/ discount viagra  prices. Our purchase pass network providers are dedicated to increasing access to affordable drug <a href=http://viagrasamples.us/ >viagra generic</a> and medication. Through their decision efforts with large pharmaceutical companies our providers make brought discounts of an average of practically 50% misled to you in behalf of free.

61 Lmmrearly Lmmrearly | E-mail | Web | 14. března 2018 v 3:34 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viagracefo.com/">buy viagra</a>
viagra free
<a href="http://viagracefo.com/">viagra price</a> OK’

62 Kmsexant Kmsexant | E-mail | Web | 14. března 2018 v 12:19 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagrapbna.com/">generic viagra online</a>
viagra and high blood pressure
<a href=http://viagrapbna.com/>viagra</a>  OK’

63 Canadianwew Canadianwew | E-mail | Web | 15. března 2018 v 16:37 | Reagovat

I'll right away grasp your rss feed as I can not to find your email subscription hyperlink or newsletter service. Do you have any? Please allow me recognise in order that I may just subscribe. Thanks.
best online pharmacies no prescription
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>canadianpharmacy</a>
most reliable canadian pharmacies <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">northwest pharmacy</a>

64 Canadianwew Canadianwew | E-mail | Web | 16. března 2018 v 5:19 | Reagovat

WOW just what I was looking for. Came here by searching for %keyword%
online canadian pharcharmy
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>most reliable canadian pharmacies</a>
drug prices comparison <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">canada pharmacies</a>

65 Lelandfleld Lelandfleld | E-mail | Web | 16. března 2018 v 5:20 | Reagovat

Whoa! This blog looks exactly like my old one! It's on a totally different subject but it has pretty much the same layout and design. Excellent choice of colors!
<a href=http://canadianpharmaciesgo.com/>Online Pharmacies</a>

66 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 16. března 2018 v 16:47 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra coupon</a>
bisagra  http://viagraskf.com/ virga

67 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 16. března 2018 v 17:14 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>potenzmittel</a>
Viagra  http://viagraskf.com/ viagra kaufen

68 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 16. března 2018 v 18:06 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra in farmacia senza ricetta</a>
buy generic viagra  http://viagraskf.com/ viagra kaufen

69 Lelandfleld Lelandfleld | E-mail | Web | 16. března 2018 v 21:57 | Reagovat

I just couldn't go away your website prior to suggesting that I extremely enjoyed the usual information an individual provide in your visitors? Is gonna be again continuously to check up on new posts
<a href=http://canadianpharmaciesgo.com/>Online Pharmacies</a>

70 gtcujy gtcujy | E-mail | Web | 16. března 2018 v 23:29 | Reagovat

In the course the power of instruction pass programs, we can offer you outstanding discounts touched in the head of representative important http://viagrasamples.us/ viagra generic  prices. Our shop disregard network providers are dedicated to increasing access to affordable medication <a href=http://viagrasamples.us/ >generic viagra</a> and medication. Wholly their parleying efforts with eminently pharmaceutical companies our providers make brought discounts of an average of less 50% wrong to you in requital for free.

71 Lelandfleld Lelandfleld | E-mail | Web | 17. března 2018 v 1:50 | Reagovat

Awesome blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A design like yours with a few simple tweeks would really make my blog jump out. Please let me know where you got your design. With thanks
<a href=http://canadianpharmaciesgo.com/>Online Pharmacies</a>

72 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 17. března 2018 v 16:54 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra coupon</a>
viagra prices  http://viagraskf.com/ viagra samples

73 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 17. března 2018 v 17:52 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra samples</a>
what is viagra  http://viagraskf.com/ viagra kaufen

74 Lelandfleld Lelandfleld | E-mail | Web | 17. března 2018 v 20:16 | Reagovat

you're in reality a excellent webmaster. The website loading pace is incredible. It sort of feels that you are doing any distinctive trick. Moreover, The contents are masterwork. you've performed a wonderful activity on this matter!
<a href=http://viagraoblue.com/>viagra tablets</a>

75 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 17. března 2018 v 22:53 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra for sale</a>
what is viagra  http://viagraskf.com/ viagra in farmacia senza ricetta

76 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 18. března 2018 v 0:00 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>nizagara</a>
viagra samples  http://viagraskf.com/ buy generic viagra

77 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 18. března 2018 v 4:20 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>generic viagra 100mg</a>
where to buy viagra  http://viagraskf.com/ viagra on line no prec

78 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 18. března 2018 v 6:22 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>bisagra</a>
nizagara  http://viagraskf.com/ viagra on line

79 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 18. března 2018 v 12:22 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>buy generic viagra</a>
where can i get viagra from  http://viagraskf.com/ sildenafil citrate

80 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 18. března 2018 v 20:21 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra ohne rezept auf rechnung</a>
viagra kaufen  http://viagraskf.com/ potenzmittel

81 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 18. března 2018 v 21:49 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>cheap viagra</a>
viagra for sale uk  http://viagraskf.com/ generic viagra from amazon

82 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 19. března 2018 v 10:17 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra prices</a>
viagra coupon  http://viagraskf.com/ viagra for women

83 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 19. března 2018 v 12:59 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>where to buy viagra</a>
generic viagra from amazon  http://viagraskf.com/ buy viagra online

84 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 19. března 2018 v 14:17 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra samples</a>
viagra for women  http://viagraskf.com/ buy viagra online

85 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 19. března 2018 v 15:45 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra on line no prec</a>
canadian viagra  http://viagraskf.com/ sildenafil

86 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 19. března 2018 v 17:07 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>canadian viagra</a>
viagra side effects  http://viagraskf.com/ nizagara

87 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 19. března 2018 v 17:09 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>where can i get viagra from</a>
bisagra  http://viagraskf.com/ online viagra

88 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 19. března 2018 v 19:21 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>over the counter viagra</a>
sildenafil citrate  http://viagraskf.com/ where can i get viagra from

89 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 19. března 2018 v 19:58 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>pharmacy online</a>
viagra for sale uk  http://viagraskf.com/ viagra kaufen

90 DavidCoern DavidCoern | E-mail | Web | 19. března 2018 v 22:10 | Reagovat

precio mas barato para cialiscialis 5 mg precio lima peru  <a href="http://cialisfidel.com/">cialis without a doctor prescription</a>

91 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 20. března 2018 v 17:36 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>sildenafil</a>
generic viagra 100mg  http://viagraskf.com/ viagra in farmacia senza ricetta

92 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 20. března 2018 v 21:58 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra online</a>
viagra online  http://viagraskf.com/ over the counter viagra

93 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 21. března 2018 v 2:13 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>pharmacy online</a>
canadian viagra  http://viagraskf.com/ Viagra

94 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 21. března 2018 v 5:38 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>generic viagra</a>
gra online  http://viagraskf.com/ medix

95 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 21. března 2018 v 7:08 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra online</a>
viagra prices  http://viagraskf.com/ where can i get viagra from

96 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 21. března 2018 v 16:23 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>Viagra</a>
viagra for sale  http://viagraskf.com/ nizagara

97 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 22. března 2018 v 9:23 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>online viagra</a>
viagra ohne rezept aus deutschland  http://viagraskf.com/ nizagara

98 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 22. března 2018 v 11:16 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra generic</a>
online viagra  http://viagraskf.com/ potenzmittel

99 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 22. března 2018 v 11:46 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>pharmacy</a>
viagra for sale  http://viagraskf.com/ viagra for sale uk

100 papHurninsnut papHurninsnut | E-mail | Web | 22. března 2018 v 13:32 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra for sale</a>
viagra coupon  http://viagraskf.com/ canadian viagra

Zobrazit novější komentáře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.