Zimní momentky

19. ledna 2017 v 19:08 | Petra |  Rodinné fotky atp.
Vkládám pár rodinných fotografijí z ledna.

Snažíme si užívat sníh co to jde. Ale s těmi třemi dětmi na jednu osobu je to celkem náročné, protože sáňkovate se 3 dětmi na velký kopec je celkem problém, takže zatím sáňkujeme jen, když tatínek hlídá Rozárku. Dnes jsme byli s Rozárkou a Kryštůfkem na procházce s ohrádkou na sáňkách. Rozárka při vyhýbání se posolenému chodníku havarovala obličejem přímo na chodník, ale přesto se jí výlet líbil:)


Selfie na sáňkách:)Hodinu Rozárka na sáňkách prospala:)


Lyžování jsme realizovali jen jednou za pomocí babičky, která hlídala dva malé pod sjezdovkou, nedopadlo to ideálně, Rozárka po hodině řvala hlady a Kryštof zimou. Domů jsme přivezli 3 ječící děti:)

Bodýčko je velikost 52 podle mého střihu:))) Nosila ve 3 kg a nosí ještě i teď v 6, kg:) Pán Bůh vslyšel moje touhy po Kryštůfkovi mít malinko miminko, co bude vypadat dlouho fakt jako miminko. Takže Rozárka nosí stále dupačky a vypadá jako malé miminko:)První dýně, nechutnala, jedna lžička tam, tři lžičky ven, několik dní jsem urputně vařila, zkoušela a pak jsem to zabalila, sem tam přidáme maličko rýžové kaše s mlékem a tím naše příkrmy končí:)


Tohle je úplně první křupka, a ta docela chutnala:)


S Tobíkem, jeho polohou "sultán" aneb fotka zvaná "dva plešouni".


A tohle je moje oblíbená fotka, nemůžu se na ní a na něj vynadívat:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AshleyInka AshleyInka | Web | 19. ledna 2017 v 19:12 | Reagovat

Fotky jsou opravdu překrásné. Jsem ráda, že si děti užily pořádnou zimní atmosféru :)

2 Hraboška Hraboška | 19. ledna 2017 v 21:23 | Reagovat

Krásné fotky :-). My máme sněhu jen trošku (ale na naši nížinu je i to málo dost :-D ), ale taky se snažíme si ho užít, co to dá. Takže já s Josefínkou v šátku tahám sáňky do kopce :-))
Malé miminko, které vypadá jako miminko, trošičku závidím. Moje "malé" miminko má v 8 měsících 10 kg :-D. (jen z kojení, jíst nechce nic, lžičku odmítá úplně, radši si ožužlá zeleninu vcelku a sem tam nějaký mikrokousek spolkne). A bodýčka nosí 74/80. Dupačky už jí žádné nejsou, leda že bych se konečně dokopala k ušití.
Jo a v té poloze "sultán" (já tomu říkám modelka) si hoví dost často taky :-))

3 Caramilla Caramilla | 19. ledna 2017 v 21:33 | Reagovat

[2]: Jak se úhly pohledu liší, když je to holka :-D
Naše minimiminko zase moc na břiše neskotačí a neleze, Tobiáškovi je půl roku a leze a skotačí:)
Já jsem tohle samé měla u Kryštofa, z dupaček vyrostl před 3. měsícem. Jako novorozenec nevypadal nikdy jako miminko vypadal asi 6 týdnů. Rozinka je možná úplně normální dítě, ale jak ji mám po Kryštofovi, tak nám přijde furt jak 3měsíční prcek. Naprosto tu závist chápu, protože já jsem to psychicky brala u Kryštofa jako ochuzení maminky o miminko, já jsem totiž na miminka ujetá... a přinést si z porodnice 3měsíční, 4,5 kg mimino mi přišlo nefér:(
Rozina lžičku taky odmítá, samotné jídlo jí chutná, ale ta lžička jí vadí, nicméně děláme pokroky a dneska snědla na 2x i malou mističku kaše, ono jí totiž mléko už nestačí, takže brečí hlady, ale chce navíc moje mléko a ne nějakou lžičku 8-O
O verzi dítě do šátku a sáňky do ruky jsem taky uvažovala, ale já přes ní dopředu už moc nevidím a nosím zatím hlavně na břiše, na zádech bych zase bojovala s tím, že ona si neumí dát dudlíka a tak. Takže jsem zvolila dítě do fusaku do ohrádky:) A nebylo to špatané, jen příště přikurtovt gumicukama z auta :-D

4 Terka Terka | 19. ledna 2017 v 23:56 | Reagovat

Jestli vadí lžička, doporučuji tyto kapsičky, u nás oblíbené i tříletou dcerkou
http://www.skvelamama.cz/kapsicky-na-jidlo/squeasy-gear-silikonova-kapsicka--lahev-180ml/

5 Caramilla Caramilla | 19. ledna 2017 v 23:59 | Reagovat

[4]: Díky za tip, my máme kapsičky Nom-Nom a tam mi vadí, že po pár použitích se ten zipík urve a kapsičku můžu vyhodit, tím se to moc nevyplatí, takže jsem to už vzdala, myla jsem to nejopatrněji, jak to šlo a stejně se to vždy odlepí nebo praskne.
Tyhle vypadají báječně, ale zase přemýšlím, jak se myjí???
Potřebovala bych i něco pro starší děti na svačiny s sebou.
A od kdy z té kapsičky uměli vaše děti sosat? Přemýšlím, zda to v 6ti měsících zvládne.
Ono se dá dát kaše do flašky, ale zatím se snažím jí naučit na lžičku. První dvě děti mi jedly ze lžičky od prvního dne, Kryštof začal v 5ti měsících a naprosto v pohodě, první den snědl misku zeleniny a k večeři ještě misku kaše a naprosto v pohodě, ještě chtěl přidat:) Tak jsem z toho v šoku, že to najednou vůbec nejde :-D

6 Hraboška Hraboška | 20. ledna 2017 v 8:36 | Reagovat

[3]: Josefínka má právě ke lžičce odpor (teda samotnou si klidně cucá, ale jak na ní něco je, tak se odvrací a pusu neotevře) a já se jí ani nedivím, když jsem jí od konce září dost často cpala do pusy nějaké léky, ať už stříkačkou nebo právě na lžičce. To bych měla blok taky. Ale zatím jí naštěstí právě moje mléko stačí (vzhledem k tomu, jak z něj přibírá, tak mám snad smetanu nebo co :-D ), tak jsem v klidu.
První dvě holky taky právě jedly v pohodě, sem tam trošku odmítání bylo, ale takovýhle bojkot rozhodně ne, tak je to pro mě taky nové.
Na těch sáňkách jsem ji měla taky na břiše (na zádech nosím jen doma při vaření, venku taky ne), je teda přes ni už vidět trošku hůř, ale dá se to. Navíc tady je jen minikopeček, jsme v nížině, takže sáňkovat se chodí na takový břeh z chodníku na louku :-D. Ohrádka by byla fajn, ale tu na sáňkách nemáme.

7 Caramilla Caramilla | 20. ledna 2017 v 8:53 | Reagovat

[6]: Tak přesně na tuhle věc mě přivedla kamarádka lékařka, že to odmítání asi souvisí s léky. Ona nebrala antibiotika, nic hrozného, ale dávala jsem jí první týden stoptussin kapky - a to je fakt hnus - a pak tymiánový sirup na odhlenění, stejně ho vždycky vyplivla, ale zkoušela jsem to...

Pro mě s tím šátkem i byla nemilá představa, že dítě tahne dopředu, já jsem předkloněná a tahnu sáně, to záda asi dost trpěla, a to je Rozárka docela lehká:) Sáňky s ohrádkou mi půjčila kamarádka na Jasmínku a jak od té doby nebyl sníh, tak nám tu zůstali, vždycky jí je nabízím, že jí je dovezu a ona, že to je zbytečné, že mají ještě jedny a to na ty 3 vločky stačí, tak jsem si je včera z půdy půjčila. My někde ohrádku k našim sáním máme, ale tu jsem taky nenašla :-D

8 Terka Terka | 20. ledna 2017 v 23:22 | Reagovat

[5]:

[5]:Myjí se úplně skvěle, buď měkkým kartáčem na lahve z DM nebo jenom vodou (na ten silikon se to vůbec nechytá). Případně se  podle výrobce dají i obrátit naruby. Jinak je mám teprve pár měsíců a Jáchym z toho uměl sát hned (asi v sedmi měsících), jen mu to bylo třeba přidržovat (aby si to nevybryndal na sebe) a vymáčknout na konci (přece jenom z toho silikonu je ta koncovka trochu obtížnější, ale jde to). Teď v roce je trochu problém, že si to chce mačkat sám a dělá to moc rychle, takže už kapsičku používám jen na svačiny na ven (což by tak stejně asi dopadlo). U něj byl právě taky problém s odmítáním lžičky (vadily mu tam ty přestávky, než se na lžičku nabrala další porce :-)).
Jinak mi právě připadá, že je to super i pro starší děti. Vejde se tam celá přesnídávka nebo docela dost jogurtu, s membránou se tam dá dát i pití.
Pro mě je právě super, jak se to snadno čistí a že nehrozí, že by se lahvička sama otevřela. Navíc hrdlo je takové hladší než u kapsiček, takže nehrozí poškrábání patra v pusince. Myslím, že se dělá i ve větší velikosti (ale to už bylo asi půl litru a to mi přišlo moc i pro starší).
Snad jsem pomohla, ono jí to časem bude chutnat i ze lžičky, a když ne, bude jíst rukama :-)

9 Caramilla Caramilla | 21. ledna 2017 v 10:10 | Reagovat

[8]: No, právě, že by bylo prima mít pro Jasmínu do školy, dělám jí každý den čerstvý džus a nebo smoothie. Ale je to docela paleta na to to jen tak zkoušet, co bude vyhovovat. Na druhou stranu těch kapsiček na zip jsem koupila už asi 10, takže vyšly jakoby dráž a skončili v tříděném odpadu :-(

10 Terka Terka | 21. ledna 2017 v 15:25 | Reagovat

Já se kvůli tý ceně taky dost rozmýšlela, ale fakt mi to skvěle vyhovuje a zatím působí dost nerozbitně. Teď u to vypadá skoro na reklamu, ale mně to právě připadá mnohem šikovnější než ty kapsičky.

11 Miru Miru | 21. ledna 2017 v 22:11 | Reagovat

Přeji hezký večer, mé první dceři se také moc nechtělo jíst lžičkou a za první půl rok přikrmováni jsme to dopracovaly k tomu, že mi skoro nic nejedla (naštěstí jsem kojila, tak mě to nijak výrazně netrápilo). U druhé dcery jsem před začátkem přikrmování narazila na metodu BLW, kterou jsme od půl roku začaly praktikovat. Po 3 měsících jezení rukama a jsme obě nadšené a Světlance moc chutná. Neznáte-li jukněte na http://www.jidlodotlapky.cz/rubrika/blw/

12 kamishek kamishek | 23. ledna 2017 v 20:16 | Reagovat

Peti, tu Squeasy Gear lahvičku mám a jsem s ní maximálně spokojená, za mě to je dobrý kup :-) Sice mě štve, že když do toho nachystám mrňousovi svačinu, tak ho to musím nechat jíst jen v kuchyni. V obýváku u jídelního stolu máme totiž koberec a on si s tím samozřejmě během jídla rád hraje. A největší zábava je kousnout do toho z boku, což vytvoří gejzír jídla někam bokem na podlahu (kterého si ovšem všimnou jen nebozí rodiče, dítku je to zatím fuk :-D ) Ale počítám, že stejný efekt by měly i ty jednorázové nebo znovu-plnitelné kapsičky, tak je to v tomto ohledu nejspíš prašť jako uhoď.
A čištění se neboj - je to super, opravdu na tom silikonu nic nedrží, vše jde krásně dolů. A protočit to vnitřkem ven a pak zase zpátky jde úplně v pohodě ;-)

13 Petra Petra | 25. ledna 2017 v 21:36 | Reagovat

Přidám poznatek ohledně kapsiček NomNom. Nakoupila jsem 10ks a po pár použití se taky utrhl zip. Takže jsem je reklamovala, stačilo vyfotit přestřižené a poslat fotku, a dostala jsem nových 10ks. Bylo mi sděleno, že jde o špatnou sérii.. Nyní mám z nové várky cca 6 rozbitých, ale zbytek drží a to už je mám rok.. Takže se nebojte uplatnit vaše práva a reklamovat :-)
Jde sice o "pár korun", ale mě to z principu nedalo :-)

14 Caramilla Caramilla | 25. ledna 2017 v 21:41 | Reagovat

[13]: Díky moc, mě by tohle v životě nenapadlo to reklamovat. Předpokládala jsem, že je to zbytečné, že by  mi řekli, že jsem je špatně používala:( Kupovala jsem je, když bylo Kryštofovi asi rok a pak jsem je založila a nevyužívala, tak ony asi nebudou ani v reklamaci a nebo tak jako po 2 letech reklamovat a to mi je trapné, ač ty 2 roky ležely nové a nepoužité:( Ale i tak z 10 6 rozbitých není moc dobré skóre, já už ty kapsičky určitě nekoupím...

15 Caramilla Caramilla | 25. ledna 2017 v 21:42 | Reagovat

[12]: Kami, moc děkuji! To vystříknutí je z té zipové si myslím, že je ještě snazší, protože to asi bude ještě měkčí, Kryštofovi se to stává i teď, když mu tam dám domácí džus, jak je to řídké. Asi do nich teda půjdu:) Resp. do jedné pro Mínu a zkusím to dát Rozi a pak uvidím.

16 DorothyTiz DorothyTiz | E-mail | 19. července 2017 v 1:01 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

17 Flossiedut Flossiedut | E-mail | 26. července 2017 v 0:45 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

18 CarolynCah CarolynCah | E-mail | 4. srpna 2017 v 23:18 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

19 CarolynCah CarolynCah | E-mail | 5. srpna 2017 v 4:36 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

20 Kinomanstiff Kinomanstiff | E-mail | Web | 15. srpna 2017 v 23:20 | Reagovat

Думаю это подойдет http://shekhsodani.com/member.php?u=6220. Да лучше бы пиво попил, ссылка на фильм там в профиле.

21 Avito777Siff Avito777Siff | E-mail | 16. srpna 2017 v 3:34 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

акции авито
пакеты +на авито купить
авито кемерово бесплатные объявления
авито бесплатные объявления нижний
авито ростов +на дону бесплатные

22 Avia777pew Avia777pew | E-mail | 16. srpna 2017 v 20:36 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилет купить онлайн дешево со скидкой
авиабилеты купить дешево туту
авиабилеты дешево прямой
купить билет +на самолет дешево
купить билеты +на самолет дешево обратно

23 CharlesKip CharlesKip | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 12:55 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here!..</a>

24 DorogiKRDo DorogiKRDo | E-mail | 24. srpna 2017 v 11:47 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Темрюк. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Быстро

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... +7 861 241 2345
___________________________
асфальтирование цена работы с материалом
работа в туле благоустройство города
ооо у.к. благоустройство батайск
инженерное благоустройство сада
куда подать заявку на благоустройство двора

25 BbecisowLy BbecisowLy | E-mail | Web | 22. září 2017 v 7:56 | Reagovat

instant online payday loans bad credit
<a href="http://paydayvax.org/">best payday loans</a>
consolidation
<a href="http://paydayvax.org/">cash loans</a> ’

26 Fvvsengede Fvvsengede | E-mail | Web | 23. září 2017 v 7:31 | Reagovat

pro cialis
<a href="http://cialisoanzb.com/">generic cialis</a>
cialis 40 mg dose
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis</a> ’

27 Vqvqsusty Vqvqsusty | E-mail | Web | 25. září 2017 v 1:27 | Reagovat

low cost cialis
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cheap cialis professional
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

28 Lewfhnibre Lewfhnibre | E-mail | Web | 26. září 2017 v 0:40 | Reagovat

viagra and alcohol
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra online</a>
mail order viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a> ’

29 BhnjAvapse BhnjAvapse | E-mail | Web | 26. září 2017 v 2:13 | Reagovat

cheap viagra online
<a href="http://viagracekan.com/">generic viagra</a>
is generic viagra real
<a href=http://viagracekan.com/>buy viagra</a> ’

30 BbnhAnitty BbnhAnitty | E-mail | Web | 26. září 2017 v 2:18 | Reagovat

viagra oral
<a href="http://viagrakjkmn.com/">viagra</a>
viagra price comparison
<a href=http://viagrakjkmn.com/>buy viagra</a> ’

31 AzsvPeebra AzsvPeebra | E-mail | Web | 26. září 2017 v 5:33 | Reagovat

viagra online
<a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a>
generic brands of viagra online
<a href=http://viagraonszb.com/>cheap viagra</a> ’

32 Lvvdactips Lvvdactips | E-mail | Web | 27. září 2017 v 9:19 | Reagovat

buy generic viagra - https://viagraciom.com
buy viagra australia <a href=https://viagraciom.com>viagra online</a> ’

33 Avito321Mazy Avito321Mazy | E-mail | 29. září 2017 v 4:35 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как убрать аккаунт с авито ру
заблокировал аккаунт на авито
как восстановить аккаунт авито
нужно ли платить деньги чтобы подать объявление на авито
как отвязать номер на авито если аккаунт удален

34 FvthsisowLy FvthsisowLy | E-mail | Web | 29. září 2017 v 4:45 | Reagovat

cash advances payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a>
get payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance america</a> ’

35 IkmeEscats IkmeEscats | E-mail | Web | 29. září 2017 v 5:07 | Reagovat

installment payday loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">same day payday loans</a>
direct lender payday loans
<a href=https://paydayrvjlo.com/>payday loans online</a> ’

36 FvteEscats FvteEscats | E-mail | Web | 1. října 2017 v 1:13 | Reagovat

loans for poor credit
<a href="https://loansonlinevaec.org">same day payday loan</a>
applying for payday loans
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday cash loan</a> ’

37 Klmfscoxia Klmfscoxia | E-mail | Web | 2. října 2017 v 9:24 | Reagovat

best price for cialis - http://cialisofkl.com/
cheap cialis australia <a href=http://cialisofkl.com/>cheap cialis</a> ’

38 BaksHerma BaksHerma | E-mail | Web | 2. října 2017 v 20:54 | Reagovat

Поехали в отпуск, и занемог ребенок, а средств недостаточно. Просто-напросто получили займ онлайн, на пластик пришли деньги мгновенно. Отдали через неделю уже дома. Никаких справок или поручителей. Нужен только лишь мобильник и пластиковая карта с которой можно снять всю ссуду через несколько минут после утверждения заявки.
Выручали подобные живые наличные и родственников, когда сыну необходимо было немедленно проплатить сессию. Никому не надо объяснять, унижаться и выпрашивать. Сам подбираешь необходимую сумму и период возврата. <a href=https://goo.gl/HQvoPM>Советую абсолютно всем</a>, кто оказался в непростой ситуации.

39 FwjjEscats FwjjEscats | E-mail | Web | 4. října 2017 v 10:10 | Reagovat

can payday loan companies sue
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans no credit check</a>
payday advance loan
<a href=https://paydayllae.com/>pay day loan</a> ’

40 Vwebgenlaws Vwebgenlaws | E-mail | Web | 11. října 2017 v 11:45 | Reagovat

generic viagra buy - http://viagraonline-getonl.com/
viagra low cost <a href=http://viagraonline-getonl.com/>viagra</a> ’

41 Plmggroto Plmggroto | E-mail | Web | 11. října 2017 v 12:09 | Reagovat

free viagra sample pack - http://onlineviagra-genericed.com/
cheap viagra pills <a href=http://onlineviagra-genericed.com/>cheap viagra</a> ’

42 Jtnbvbteenia Jtnbvbteenia | E-mail | Web | 19. října 2017 v 13:16 | Reagovat

payday advance loan
<a href="https://paydaycnrs.net/">get payday loan</a>
100 no fax payday loan
<a href=https://paydaycnrs.net/>online payday loan</a> ’

43 Avito321Mazy Avito321Mazy | E-mail | 28. října 2017 v 5:38 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

почему при регистрации на авито пишет номер подтвержден в аккаунте
аккаунт world of tanks avito
авито кошельки мужские
пополнить кошелек авито с телефона на
как отвязать на авито номер телефона от заблокированного аккаунта

44 ArmandoBus ArmandoBus | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 22:00 | Reagovat

Alergyx – это уникальная, безопасная и эффективная комбинация растительных экстрактов, которая, будучи принятой внутрь, уже в течение 10 минут блокирует реакцию организма на аллерген, останавливая или предотвращая проявление аллергии. Полный курсовой прием препарата в течение 30 дней полностью избавляет от хронических форм недуга, очищает от токсинов и восстанавливает организм.
ALERGYX помогает нашему телу выработать собственные «блокирующие антитела», которые НАВСЕГДА ИСКЛЮЧАТ ВОЗМОЖНОСТЬ ПОВТОРНОГО ВОЗНИКНОВЕНИЯ АЛЛЕРГИИ.
Официальный сайт: http://alergyx.bxox.info

45 Craigkib Craigkib | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 8:58 | Reagovat

Приобрести можно на веб-сайте http://mangoo77.mangoosteen.com

Хотим предложить вам удивительное средство для похудения сироп Мангустина. С ним можно избавиться от 10 kg за 2 недели.

Растение мангостин произрастает на Шри-Ланке. Плоды данного дерева обладают замечательными особенностями, которые были положены в основу препарата Mangoosteen. В баночке содержится около 25 плодов этого удивительного дерева. Плоды растения мангостан помогают растопить чрезмерную жировую ткань. И также положительно влияют на человека в целом. Технология изготовления препарата, и специализированная упаковка позволяют сохранить все удивительные свойства плодов.

Основным веществом сиропа Mangoosteen являются плоды с дерева мангкут, в них имеется огромное количество питательных веществ. Благодаря веществу ксантону, которое в больших количествах имеется в плоде, значительно притормаживаются процессы окисления в организме. Ксантон признается одним из самых сильных антиоксидантов. В плодах дерева мангостин к тому же есть различные витамины и микроэлементы. Купить сироп Mangoosteen можно на веб-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.

46 Inrcenlaws Inrcenlaws | E-mail | Web | 10. listopadu 2017 v 10:41 | Reagovat

cheapest viagra prices
http://kskviagraed.com/
viagra online buy
<a href="http://kskviagraed.com/">buy generic viagra</a>
100mg viagra

47 Mbjmvkrearly Mbjmvkrearly | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 6:12 | Reagovat

buy cheap viagra online uk
http://vipnowed7.com/
buy viagra canada
<a href="http://vipnowed7.com/">viagra buy</a>

48 Kdbccfgrowl Kdbccfgrowl | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 6:16 | Reagovat

loans without credit checks http://paydayloansonlinenow.us.com/
cash loans <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>payday loans online direct lenders</a>

49 DbewenisowLy DbewenisowLy | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 2:43 | Reagovat

fast loans with bad credit
<a href="https://paydayloanver.org/">best online payday loans</a>
loans for bad credit
<a href="https://paydayloanver.org/">cash advance loans</a>

50 Jthasgwteenia Jthasgwteenia | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 21:15 | Reagovat

for online payday loans
<a href="https://cashadvancevtg.com/">payday loans</a>
best debt consolidation loan
<a href=https://cashadvancevtg.com/>payday loan lenders</a>

51 Jtbwwteenia Jtbwwteenia | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 23:51 | Reagovat

best payday loans lenders
<a href="https://loansonlinevaec.org/">pay day loan</a>
bad check to payday loan
<a href=https://loansonlinevaec.org/>payday loan online</a>

52 Jtaxteenia Jtaxteenia | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 23:59 | Reagovat

consolidate debt loans
<a href="https://badcreditnyrc.org/">fast payday loan</a>
and fast payday loans
<a href=https://badcreditnyrc.org/>get payday loan</a>

53 DsbgbisowLy DsbgbisowLy | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 13:43 | Reagovat

consolidate credit card
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">payday loans online direct lenders only</a>
cash loans payday loans
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">payday loan online</a>

54 Jbscteenia Jbscteenia | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 12:35 | Reagovat

payday loan no credit check
<a href="https://paydayacerloans.com/">pay day loans</a>
payday cash loan
<a href=https://paydayacerloans.com/>payday loans no credit check</a>

55 DndisowLy DndisowLy | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 15:59 | Reagovat

cash loans online
<a href="https://paydayvtulo.org/">cash loan</a>
loan payday
<a href="https://paydayvtulo.org/">online payday loans</a>

56 Jbbbteenia Jbbbteenia | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 16:12 | Reagovat

instant loans bad credit
<a href="https://paydayzrtblo.org/">online payday loans no credit check</a>
quick payday loan 1
<a href=https://paydayzrtblo.org/>3 month payday loans</a>

57 Zmschotly Zmschotly | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 12:23 | Reagovat

poor credit loan
<a href="https://paydayloans-online.us.com/">cash advance loans</a>
bank accounts online
<a href=https://paydayloans-online.us.com/>3 month payday loans</a>

58 Enuundolo Enuundolo | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 16:10 | Reagovat

buying viagra in canada
<a href=http://viagapharmaked.com/>free viagra</a>
generic viagra canada
<a href="http://viagapharmaked.com/">brand name viagra</a>

59 FndThible FndThible | E-mail | Web | Pondělí v 23:51 | Reagovat

buy cheap generic cialis
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis dosage</a>
buy cialis generic
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cheap cialis online</a> ’

60 GbvThible GbvThible | E-mail | Web | Čtvrtek v 2:54 | Reagovat

effects of cialis
<a href="http://veucialis.com/">cialis side effects</a>
cialis sale
<a href=http://veucialis.com/>cheap cialis</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama